Panasonic Aquarea šilumos siurblių asortimentas

Plati Panasonic šilumos siurblių gama užtikrina šildymo ar šaldymo poreikius ne tik naujuose, bet ir rekonstruojamuose objektuose. Priklausomai nuo montavimui skiriamo ploto galima rinktis tik iš išorinę dalį turinčius šilumos siurblius (Mono-Bloc) arba susidedančius iš išorinės ir vidinės dalių (Bi-Bloc).
Siūlome šių tipų Panasonic Aquarea šilumos siurblius:


Aquarea HP

Itin aukšto efektyvumo (COP iki 5.00) šilumos siurbliai, kurie pritaikomi tiek grindiniam šildymui, tiek namams su žemos temperatūros radiatorių sistema.

 

           WH-SDF (Šildymas)                                WH-SDC (Šald/šild.)                            WH-MDF (Šildymas)                           WH-MDC (Šald/šild.)

 

Aquarea T-CAP Šilumos siurbliai, kurie palaiko pastovią nominalią šildymo galią lauko temperatūrai nukritus iki -7oC ar net iki 15oC

          WH-SXF (Šildymas)                                WH-SXC (Šald/šild.)                            WH-MXF (Šildymas)                           WH-MXC (Šald/šild.)

 

Aquarea HT Šilumos siurbliai, skirti patalpoms, kuriose sumontuoti tradiciniai aukštą temperatūrą palaikantys radiatoriai.

 

     WH-SHF (Šildymas)                           WH-MHF (Šald/šild.)http://www.soras.lt/media/Panasonic_Aquarea_wh-mhf 10.pdf