DAIKIN ALTHERMA 3 - NAUJAS ORAS - VANDUO ŠILUMOS SIURBLYS

Daikin "Altherma" naujos kartos "Bluevolution" technologija aprūpinta "Daikin" internetiniu valdikliu, kad būtų galima pasiūlyti namų savininkams nebrangų, bet  geresnį sprendimą.

Šiemet "Daikin Altherma 3" šildymo ir buitinio karšto vandens sistemą jau galima rinktis įvairaus dydžio: 4-, 6- arba 8kW modelius. Tiekdama iki65 oC temperatūrą, nauja sistema yra tinkama tiek grindų šildymui, tiek radiatoriams, ir savo kilmės prekių ženklą apsaugo nuo užšalimo iki -25 oC bei patikimai veika net šalčiausiose klimato zonose.

DaikinAltherma, sukurtas Europos rinkai, pirmauja tarp  šilumos siurblių dėl novatoriškai integruotų atsinaujinančių energijos šaltinių,  tai užtikrina efektyvumą ir patogumą, pasiekiant daugiau namų savininkų. Daikin "Europos plėtros centras", skiriamas tęstiniams moksliniams tyrimams ir plėtrai, toliau tiria ir kuria įvairias aukštųjų technologijų inovacijas, priderintas prie Europos klimato poreikių ir sezoninių svyravimų.

Pasiūlytas patobulintas Geriausias sezoninis našumas DaikinAltherma 3 užtikrina aukštą našumą ir mažiausias eksploatacijos išlaidas. Šis "Daikin" šilumos siurblių asortimentas, kurio "A +++" reitingas (įskaitant valdiklį), pasiekia šildymo efektyvumą 5,4 COP, o karšto vandens - 3,3 COP.

Dėl draugiško aplinkai R-32 šaltnešio, veikiančio ECH2O gėlo vandens principu,sistema gali šildyti ir saugoti didelius karšto vandens kiekius iki 230 litrų, nedideli nuostoliai yra 25 W. Dizainas grindžiamas ECH2O gėlo vandens principu, po kurio grupė sumažina sąskaitas ir infekcijos riziką.

"Turėdami ilgametę" air-to-water "šilumos siurblių patirtį ir daugiau kaip pagamintų 350 000 vienetų, įrengtų visoje Europoje, mes nuolat stengiamės optimizuoti" DaikinAltherma "produktų eksploatacines savybes. Tai pasiekiama nuolat mažinant energijos suvartojimo poreikius kiekvieno naujo produkto kūrimo proceso metu, todėl toliau mažėja eksploatacinės išlaidos ", - sakė" DaikinEurope "generalinio direktoriaus pavaduotojas Bart Aspeslagh.

Lengva įdiegti DaikinAltherma 3 yra intuityviai suprojektuotas tiek montuotojo, tiek vartotojo atžvilgiu. Pristatytas paruoštas darbui, išbandytas ir įkrautas šaltnešiu, įrengimo laikas yra sutrumpintas, o sutrikimas yra minimalus. Konfigūracija yra paprasta, naudojant pateiktą konfigūracijos vedlį, kurį galima atsisiųsti (nuo 2018 m. šis įrankis taip pat bus pasiekiamas internetu per "DakinCloudService"). Visiškai integruotas įrenginys, todėl visas aptarnavimas gali būti atliktas iš priekio, pašalinant priekinį skydą, o visus vamzdžius galima pasiekti įrenginio viršuje.

Patogūs šildymo valdikliai Bendras "DaikinAltherma" nuo oro priklausomų nustatytų taškų valdiklių ir jų keitiklių kompresorių poveikis maksimaliai padidina "DaikinAltherma 3" efektyvumą kiekvienoje lauko temperatūroje, užtikrinant nuolatinę kambario temperatūrą. Sistema tiekiama kartu su devyniais iš anksto užprogramuotais parametrais, kuriuos galima reguliuoti vietoje ir nuotoliniu būdu iš bet kurios vietos per "Daikin Online" valdiklį, leidžiantį pakoreguoti namų komforto lygį, kad atitiktų individualias nuostatas, tuo pačiu užtikrinant didesnį energijos vartojimo efektyvumą. "DaikinAltherma 3" sistema taip pat gali būti visiškai integruota su kitomis namų kontrolės sistemomis, pvz. IFTTT ir programos, kad būtų užtikrintas maksimalus efektyvumas ir patogumas.

 

DAIKIN ALTHERMA3 KAINININKAS

Dėl nuolaidų teiraukitės. Tel: +3706 5066704. info@soras.lt

DAIKIN ALTHERMA 3 Katalogas.

DAIKIN ALTHERMA 3 Katalogas LT

   I pradini puslapi.