Kondicionierius  FTXS20/RXS20 su stardantiniu montavimo komplektu dabar tik 2700 Lt + PVM
 
 
ORO KONDICIONIERIAI - ŠILUMOS SIURBLYAI.
 
            JŪSŲ NAMAMS
 
                        ANT SIENOS MONTUOJAMAS ĮRENGINYS     R-410A
                        
                            Šildymas freonu iki -20 laipsniu lauko temperatūros.
 
 
 
 


 

 

 

 
KONDICIONIERIUS KIEKVIENIEMS NAMAMS,
KIEKVIENAM KAMBARIUI
 
KASDIENĄ VIS DAUGIAU ŽMONIŲ SĄMONINGAI STENGIASI PAGERINTI SAVO GYVENIMO KOKYBĘ. BE SUBALANSUOTOS MITYBOS IR REGULIARIŲ FIZINIŲ PRATIMŲ, VIS DAUGIAU DĖMESIO ŽMONĖS SKIRIA SVEIKO, PATOGAUS KLIMATO PATALPOSE SUKŪRIMUI. SUBALANSUOTAI PARUOŠTAS ORAS JŪSŲ NAMUOSE NEABEJOTINAI TURI ĮTAKOS JŪSŲ KŪNO IR PROTO BŪSENAI. DAIKIN PREKIŲ ŽENKLAS GARANTUOJA, KAD SAVO NAMUOSE JŪS TURITE KLIMATO REGULIAVIMO SISTEMĄ, KURI PRIDEDA VERTĘ JŪSŲ GYVENIMO APLINKAI. STILINGAS DIZAINAS IR NOVATORIŠKA TECHNOLOGIJA TARNAUJA JUMS SU 3 METŲ GARANTIJA.
 
INTEGRUOTAS SUMANUMAS
 
Konfigūracija su vienu ar keliais vidiniais blokais
Priklausomai nuo jūsų patalpų oro ruošimo poreikių, jūs galite pasirinkti vieną iš dviejų kondicionierių modelių: patalpų oro aušinimo ir šildymo (šilumos siurblys) arba tik aušinimo. Gali būti naudojamos dviejų konfigūracijų oro kondicionavimo sistemos: taip vadinama porinė konfigūracija, kai prie išorinio įrenginio yra jungiamas vienas vidinis įrenginys, ir daugelio vidinių blokų konfigūracija, kai prie išorinio įrenginio gali būti jungiami maksimaliai devyni vidiniai blokai, esantys skirtinguose kambariuose.
 
Sausinimo funkcija
Daikin kondicionierių patalpų oro sausinimo programa leidžia sumažinti patalpų oro drėgmę be temperatūros svyravimų.
 
Galingas veikimas
Galingo veikimo režime 20 minučių laikotarpiu yra įjungiamas maksimalus oro srautas; ši funkcija gali būti naudojama tada, kai karštą dieną jūs grįžtate namo ir norite greitai atvėsinti patalpos orą. Po to oro kondicionierius automatiškai grįžta į savo normalų darbo režimą.
 
Naktinis režimas
Jeigu yra įjungtas taimeris, oro kondicionierius temperatūrą nustatys automatiškai - 0,5 ºC aukštesnę aušinimo režime ir 2 ºC mažesnę šildymo režime. Tokiu būdu kambario oro temperatūra smarkiai nesikeis, ir jūs miegosite žymiai patogiau.
 
Nuotolinis valdymas su savaitiniu taimeriu
Naujasis infraraudonųjų spindulių (IR) nuotolinio valdymo pultas pasižymi stilingu dizainu, darbas su juo yra lengvai suprantamas. Pultas aprūpintas savaitiniu taimeriu, su kuriuo galima suprogramuoti 7 dienų darbo grafiką su 4 skirtingais veiksmais kiekvieną dieną. Be to, patogi kopijavimo funkcija leidžia labai greitai nukopijuoti bet kokios dienos programą vienai ar kelioms kitoms dienoms. Jeigu oro kondicionieriaus veikimas sutrinka, klaidos kodą galima perskaityti pulto ekrane ir lengvai surasti atitinkamą sprendimą.
  
IR nuotolinio valdymo pultas (standartinis) ARC452A1
Energijos taupymas budėjimo režime
Jei yra įjungta budėjimo režimo energijos taupymo funkcija, elektros srovės sunaudojimas budėjimo režime bus sumažintas beveik 80%. Jei ilgesnį laiką (ilgiau nei 20 minučių) sistema nenustato patalpoje esančių žmonių, ji automatiškai persijungia į energijos taupymo režimą.
 
 
Tylus darbas ir naktinis tylaus darbo režimas
Panaudodami tylaus darbo režimą, kai išorinio bloko keliamas triukšmas sumažėja 3 dB(A), jūs galite pagerinti komforto sąlygas. Be to, daugelio vidinių blokų konfigūracijoje yra numatytas naktinis tylaus darbo režimas , kuris automatiškai sumažina išorinio bloko keliamą triukšmą 3 dB(A).
 


 

MALONUS ORO SRAUTAS, NUOLAT UŽTIKRINDAMAS JŪSŲ ASMENINĮ KOMFORTĄ
 
Automatinis oro srauto nukreipimas
Vertikalaus automatinio oro srauto nukreipimo sistema judina išeinančio oro srauto žaliuzes aukštyn ir žemyn, tokiu būdu užtikrindama tolygų oro paskirstymą ir temperatūrą kambaryje. Horizontalaus automatinio oro srauto nukreipimo sistema judina išeinančio oro srauto žaliuzes iš kairės į dešinę, tokiu būdu užtikrindama šalto ar šilto oro paskirstymą visame kambaryje.
 
Dvi zonas kontroliuojanti sumani akis
Su šia funkcija oro srautas yra nukreipiamas į tą zoną, kurioje tuo momentu nėra žmogaus. Jeigu sistema nustato, kad kambaryje yra du žmonės, judesio jutiklis kartu su komfortiniu režimu (šalto oro srautas nukreipiamas į lubas, o šilto oro srautas nukreipiamas į grindis) užtikrins, kad oro srautas nebūtų nukreipiamas į žmones. Jei sistema nustato, kad patalpoje žmonių nėra, ji automatiškai persijungia į energijos taupymo režimą.
 
Ventiliatoriaus sukimosi greičiai
Jūs galite pasirinkti 5 vidinio bloko ventiliatoriaus sukimosi greičius, nuo didžiausio iki mažiausio greičio.
 
Ypatingai tylus veikimas
Vidinis blokas veikia ypatingai tyliai. Jo keliamas triukšmas praktiškai neviršija 22 dB(A). Tokį garsą kelia medžio lapų šlamesys.
 
Komfortinis režimas
Komfortinis režimas užtikrina, kad įrenginio darbo metu nekils skersvėjų. Patalpos orą aušinant, užsklanda yra pastatoma horizontalioje padėtyje taip, kad šalto oro srautas nebūtų pučiamas tiesiai į žmogaus kūną. Patalpos orą šildant, užsklanda yra pasukama vertikaliai žemyn taip, kad šilto oro srautas būtų nukreipiamas į grindis.
 

 

Nešvarus oras
 
 
 
  
 
Oro filtras: sulaiko dulkes.
Titano apatito fotokatalizinis oro gryninimo filtras: sulaiko mikroskopines daleles, išskaido kvapus ir net sunaikina bakterijas ir virusus.
 Švarus oras
 

 

ORO VALYMO FILTRAS
 
Vidiniame bloke yra sumontuotas titano apatito fotokatalizinis oro gryninimo filtras. Filtras sulaiko ore esančias mikroskopines daleles, o titano apatitas absorbuoja tokius organinius teršalus, kaip bakterijos ir virusai.
 
Be to, natūrali šviesa aktyvuoja titano oksidą, kuris skildamas pašalina nemalonius kvapus.
 
 


 

 

 

VISUOSE DARBO REŽIMUOSE EFEKTYVIAI NAUDOJAMA ENERGIJA
 
 Energijos ženklinimo etiketė: A klasė
Panaudojus specialią technologiją,kondicionieriu Daikin ant sienos montuojamuose blokuose yra pasiekiamas nuo 3,0 iki 5,0 energijos naudojimo efektyvumo koeficientas (EER). Praktiškai tai reiškia, kad sunaudodama 1 kW elektros energijos sistema generuoja nuo 3 iki 5 kW aušinimo ar šildymo pajėgumą. Pagal Europos energijos klasifikaciją, visiems šio diapazono įrenginiams priskirta suvartojamos energijos A klasė, reiškianti mažesnes CO2 emisijas.
 
Econo režimas
Econo (Ekonominis) režimas sumažina energijos sunaudojimą ir leidžia išvengti perkrovų, kai yra naudojami kiti buitiniai elektros prietaisai.
 
Inverterinė technologija
Daikin kondeicionieriu įdiegta inverterinė technologija patalpų klimato kontrolės srityje yra tikra naujovė. Principas yra paprastas: inverteriai reguliuoja galią, naudojamą tenkinti faktiškus poreikius. Nei daugiau, nei mažiau. Ši technologija suteikia jums du konkrečius pranašumus:
 
1. Komfortas: Padidindamas komforto jausmą, inverteris daugelį kartų atperka savo investicijas. Oro kondicionavimo sistema su inverteriu nuolat reguliuoja generuojamą aušinimo ir šildymo energiją, tokiu būdu kambaryje palaikydama nustatytą temperatūrą. Inverteris sutrumpina sistemos paleidimo laiką, o tai leidžia greičiau pasiekti reikalingą kambario temperatūrą. Kai ta temperatūra yra pasiekiama, inverteris užtikrina, kad ji būtų nuolat palaikoma.
 
2. Energijos efektyvumas: Kadangi inverteris kontroliuoja ir priderina aplinkos temperatūrą, kai tai reikalinga, lyginant su tradicine įjungimo/išjungimo principu veikiančia sistema, energijos sunaudojimas sumažėja 30%.
 
Paveikslėlio tekstų vertimas:
1. Slow start - Lėtas paleidimas
2. Temperature remains stable - Temperatūra išlieka stabili
3. Air conditioning with inverter - Oro kondicionavimas su inverteriu
4. Air conditioning without inverter - Oro kondicionavimas be inverterio
 
 


 

LANKSTUS MONTAVIMAS, LENGVAS VALDYMAS
 
Išorinis blokas yra montuojamas ant stogo, balkono ar ant išorinės sienos. Specialaus antikorozinio ventiliatoriaus ir šilumokaičio apdirbimo dėka išorinis blokas yra atsparus rūgščių lietų ir druskos korozijos poveikiui. Po išoriniu bloku montuojamas nerūdijančio plieno lakštas užtikrina papildomą įrenginio apsaugą.
 
Vidinis blokas yra lengvai valdomas su infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultu. Pultas specialiai suprojektuotame laikiklyje yra numatytas standartinėje sistemos komplektacijoje. Jeigu oro kondicionieriaus veikimas sutrinka, klaidos kodą galima perskaityti pulto ekrane ir lengvai surasti atitinkamą sprendimą.
 

 

Mumyse plaka žalioji širdis
Daikin kompanijos, kaip oro kondicionavimo įrangos, kompresorių ir šaldymo agentų gamintojo, unikalios padėties dėka mes esame tampriai susiję su aplinkosauginiais klausimais. Jau eilę metu Daikin puoselėja ketinimą tapti ekologiškai draugiškų gaminių tiekimo lyderiu. Šis iššūkis reikalauja ekologiško projektavimo ir plataus gaminių spektro kūrimo; ši koncepcija taip pat apima energijos tausojimo ir atliekų mažinimo klausimus.
 

 

Daikin Europe N.V. už savo kokybės valdymo sistemą, kuri tenkina ISO 9001 standarto reikalavimus, yra gavusi LRQA patvirtinimą. ISO 9001 standartas skirtas kokybės užtikrinimui konstrukcijos, kūrimo, gamybos prasme, taip pat su gaminiu susijusioms paslaugoms.
 

 

ISO 14001 standartas užtikrina efektyvią aplinkosauginę valdymo sistemą, kuri padeda saugoti žmogaus sveikatą ir aplinką nuo galimo mūsų veiklos, gaminių ir paslaugų poveikio, ir padeda išlaikyti ir gerinti aplinkos kokybę.
 

 

Daikin įrenginiai tenkina Europos reglamentų reikalavimus, kurie garantuoja gaminių saugą.
 

 

Daikin Europe N.V. dalyvauja Eurovent sertifikavimo programoje, skirtoje oro kondicionavimo įrenginiams (AC), skysčių šaldymo paketams (LCP) ir ventiliatoriniams konvektoriams (FC); sertifikuotų modelių sertifikuoti duomenys yra nurodyti Eurovent žinyne. Eurovent sertifikuoja iš atskirų blokų sudarytus įrenginius, kuriuose gali būti iki 2 vidinių blokų.
 

Kondicionieriaus-šilumos siurblio FTXS-J technines duomenis

 
 

 

Naujos kartos sieniniai šilumos siurbliai FTXS20K ir FTXS25K

 

Dėl kainų ir nuolaidų teiraukitės. Tel: +370 650 66704, info@soras.lt                                          

                                                                                                                                             

"DAIKIN" kainynas