DAIKIN ALTHERMA LT SPLIT -  ORAS - VANDUO ŠILUMOS SIURBLYS

                                                                                                                                                                               

Nenuostabu, kad žmonės visoje Europoje vis geriau supranta naująją šildymo technologiją, paremtą unikaliomis freono dujų savybėmis – slegiant freoną jis gali įkaisti iki +90°C, o begaruodamas atšalti iki –51°C. Šilumos siurblių veikimas yra paremtas tuo, kad skirtumas tarp freono garavimo temperatūros ir aplinkos (lauko) temperatūros yra paverčiamas šilumine energija ir tokiu būdu yra šildomas vanduo, kuris naudojamas gyvenamųjų patalpų šildymui (grindiniam, bei radiatoriniam) ir karšto vandens ruošimui. Ypač geromis šilumos pernešimo sąvybėmis pasižymi naujosios kartos R410A freonas.

 

Šildymo sistemos su šilumos siurbliu sudedamosios dalys

 

Šildymo sistemos principinė jungimo schema

 

„Daikin Altherma“ žemos temperatūros šilumos siurblys.

Sutaupykite vietos ir energijos su „Daikin Altherma“ žemos temperatūros šilumos siurbliu.

Naujasis „Daikin Altherma“ žemos temperatūros šilumos siurblys – novatoriškas sprendimas, pritaikytas tik geriausiai klimato kontrolei „Daikin Altherma“ žemos temperatūros šilumos siurblys idealiai tinka termiškai taupiems arba naujiems namams, nes jį galima reikiamai adaptuoti prie grindų šildymo sistemos, žemos temperatūros radiatorių ir ventiliatorinių šildytuvų. Taigi galite susikurti įvairiapusišką ir mažai energijos naudojančią šildymo sistemą su pažangiu patalpos temperatūros valdymu ir intuityviais valdikliais.

Geriausias sezoninis efektyvumas

„Daikin Altherma“ žemos temperatūros šilumos siurblys daugiausiai leidžia sutaupyti dėl eksploatacinių kaštų, nes užtikrinamas geriausias sezoninis efektyvumas pagal nurodytą temperatūros diapazoną.

Lengvas montavimas ir priežiūra

„Daikin Altherma“ žemos temperatūros šilumos siurblys yra iš tikrųjų žemos temperatūros šilumos siurblys, pritaikytas bet kokiam klimatui. Kompaktiškas lauko įrenginys atsparus atšiaurioms žiemos sąlygoms, be to jį lengva sumontuoti ir prižiūrėti, nes visos hidraulinės dalys įtaisytos vidaus įrenginyje. 

Idealiai tinka naujiems pastatams

„Daikin Altherma“ žemos temperatūros šilumos siurblys – idealus pasirinkimas naujiems pastatams ir mažai energijos naudojantiems namams. Pritaikoma priemonė labai nedidelėms šildymo apkrovoms, kuri šildymui, vėsinimui ir karštam buitiniam vandeniui tiekti naudoja vieną sistemą ir yra atspari atšiauriausioms žiemos sąlygoms.

Integruotas vidaus įrenginys

Integruotas vidaus įrenginys – geriausias karšto buitinio vandens sprendimas, kuriam namie reikia labai nedaug montavimo vietos. Su minimaliomis elektros sąnaudomis garantuojamas pastovus karšto buitinio vandens tiekiamas.

Nauja vartotojo sąsaja

"Daikin Altherma“ žemos temperatūros šildymo sistema taip pat yra su nauja sąsaja, kuri pasižymi dideliu funkcionalumu, ją lengva naudoti, yra greitai ir paprastai prižiūrima. Taip pat yra galimybė paruošti ir įkelti nustatymus iš kompiuterio, kurie keičia įrangos darbines sąlygas ir energijos sunaudojimą.

Lengvas montavimas ir priežiūra

„Daikin Altherma“ žemos temperatūros šilumos siurblys yra iš tikrųjų žemos temperatūros šilumos siurblys, pritaikytas bet kokiam klimatui. Kompaktiškas lauko įrenginys atsparus atšiaurioms žiemos sąlygoms, be to jį lengva sumontuoti ir prižiūrėti, nes visos hidraulinės dalys įtaisytos vidaus įrenginyje.

 

 

Dvivalentė sistema

Norite taupiai energiją naudojančių namų?

Dvivalentė sistema idealiai tinka, jei norite sumažinti eksploatacinius kaštus ir pagerinti dabartinės šildymo sistemos energijos įsisavinimą, nekeisdami boilerio.

Dabar lengviau turėti namus, kurie taupo energiją: sujungę naudojamą iškastinio kuro boilerį su atsinaujinančios energijos šilumos siurbliu, sumažinsite sąskaitas už energijos sunaudojimą.

Susikurkite energiją taupančius namus su „Daikin Altherma“

Nėra jokio reikalo keisti šildymo sistemą: paprasčiausiai integruokite naują šilumos siurblį prie naudojamo boilerio ir turėsite energiją taupančius namus.

„Daikin Altherma“ šilumos siurbliai užtikrina didesnį efektyvumą, sumažindami visos sistemos energijos sąnaudas, ir pasirūpina energiją taupančiais namais, nekeldami rūpesčių dėl visos sistemos keitimo.

 

Šilumos siurblio "Altherma" šildymo sistemos pranašumai

 • Idealiai tinka Lietuvos klimatui - išbandyta ir patvirtinta atšiauriu Skandinavišku klimatu.
 • Nereikia papildomos žemės sklypo ir jokių žemės kasinėjimo ar gręžimo darbų. Šios sistemos našumui gruntas neturi jokios įtakos ir negresia išalo pavojus. Taip pat nereikia jokio glikolio. Nereikia dažninių pavarų, kurios nuolatos naudotų elektros energiją glikolio tirpalo cirkuliacijai.
 • Aukštas šilumos siurblio našumo koeficientas - stabilus ir nekintantis sezoninis našumo koeficientas eilę metų, siekiantis 3 ir daugiau - tam įtakos neturi grunte ir žemėje vykstantys termodinaminiai procesai. (viena elektros kWh atpinga vidutiniškai 3 kartus).
 • Ekologiška sistema - jokių teršalų į aplinką ! Sertifikuota ECOLABEL ženklu.
 • Komfortas visus metus - pilnai programuojama sistema, pagal Jūsų poreikius (iki 5 programų per parą - iki 35 programų per savaitę ). Nustatytais laiko periodais galima koreguoti temperatūras. Pavyzdžiui vykstate atostogauti, taupykite - palaikydami minimalią temperatūrą namuose.
 • Nereikia dujų įvado į namą, jokių kuro talpyklų, saugyklų, papildomų reikalvaimu, sprogių aplinkų ir t.t.!
 • Šilumos siurbly galima apjungti su jau egzistuojančia bet kokia šildymo sistema ! Pajungti į jau egzistuojančią namo šildymo sistemą galima ir žiemą, jums esant darbe, ar bet kuriuo metu !
 • Saulės baterijų prijungimo galimybė - papildomas saulės baterijų modulis ir prioritetų pasirinkimas užtikrins minimalias sąnaudas karšam vandeniui ruošti ! Beje, ruošti karštą vandenį su DAIKIN šilumos siurbliu vasarą yra 4.5 karto efektyviau negu įprastiniu šildytuvu !
 • Sistema ruošia karštą vandenį butinėms reikmėms ir yra galimybė akumuliuoti vandenį nakties metu, arba recirkuliuoti iki pat vandens čiaupo, kad atsukę vandens čiaupą visada turėtumėte norimos temperatūros vandenį. Kartą per savaite temperatūra pakeliama iki +70c - išvengti legionelės pavojaus.
 • Esant lauko temperatūrai -15c, be rezervinių tenų, tinkamai parinkta sistema, ruošia vandenį iki +55c, o esant -20c, iki +40c be papildomu elektros tenų.
 • Šilumos siurblis gali vėsinti patalpas vasarą ! (vandeninis vėsinimas) Reikalinga papildoma įranga - konvektoriniai ventiliatoriai (fancoil), kuriuose cirkuliuoja vanduo atvėsintas iki +5c. temperatūros.
 • Itin žemas triūkšmo lygis ! Naktinis (silent) režimas  - ypač išrankiems, ar tuo atveju kada išorinis blokas sumontuojamas prie miegamojo lango.
 • Inverterinis galios valdymas, bei patentuota Daikin - "floating set point" technologija leidžianti sistemai dirbti iki itin žemų temperatūrų ! Net esant -25c išorės temperatūrai sistemos našumas yra 2 : 1
 • Sistemos širdis - unikalus, analogų neturintis, Daikin kompanijos patentuotas "swing" kompresorius leidžiantis pasiekti sietmos našumą iki 30% aukščiau kitų, bei leidžiantis užtikrinti stabilų sistemos veikimą prie itin žemų temperatūrų.
 • Rezervinis elektros tenas, esantis vidiniame bloke, 3/6/9 kW (komplektuojamas gamykloje) - užtikrins kad Jūsų namuose bus šilta esant kritinėms temperatūroms. Tenas gali būti atjungiamas programiškai, kuomet šilumos siurblys yra apjungiamas su kita šildymo sistema (bivalentinis pajungimas). Tenas parenkamas pagal turimą elektros įvado galią.
 • Galimybė valdyti sistemą nuotoliniu būdu !
 • Papildomi signaliniai kontaktai su galimybe prijungti sistemą prie pastato signalizacijos !
 • Greitas, paprastas ir pigus montavimas bei minimaliai dėmesio reikaluajanti priežiūra.

   

                                            Daikin Altherma šilumos siurblių charakteristikos:

    Modeliai   

Išorin/vid

blokai

    Šiluminė    galia

kW

Elektros energijos

suvartijimas

kW

    Įtampa V         

 

Energijos transformavimo koeficientas

COP*

ERLQ004CV3

EHBH04C3V

5,12 0,87 220/240 5,0

ERLQ006CV3

EHBH08C3V

8,35 1,27 220/240 4,74

ERLQ008CV3

EHBH08C9W

10,02 1,66 220/240 4,45

ERLQ011CV3

EHBH16C9W

11,20 2,56 380/415 4,38

ERLQ014CV3

EHBH16C9W

14,50 3,45 380/415 4,24

ERLQ016CV3

EHBH16C9W

16,00 4,20 380/415 4,20

*Paduodamo iš šilumokaičio vandens temperatūra +35 0C, lauko temperatūra +7 0    

Šildymas freonu iki -25 laipsniu lauko temperatūros.                                   

 

Dėl kainų ir nuolaidų teiraukitės. Tel: +3706 5066704. info@soras.lt

         ALTHERMA kainynas

Šilumos siurblys ALTHERMA. Katalogas 2013 m.

           Šilumos siurblis ALTHERMA. Techninis katalogas 2013 m.

           DAIKIN Altherma brošiūra Lietuvių kalba. PDF

  I pradini puslapi.